Pomoc drogowa Lublin: Lublin, ul. Wojciecha Żywnego 4

Pomoc drogowa Lublin

Pomoc drogowa CAR7 w Lublinie

Miałeś kolizje drogową lub Twój samochód uległ awarii na obszarze Lublina ? Nie wiesz co dalej zrobić ? Zadzwoń po pomoc drogową !

 • Przyjeżdżamy we wskazane miejsce w 15 minut.
 • Współpracujemy z najlepszymi warsztatami mechanicznymi.
 • Oferujemy auta zastępcze.
 • Doradzamy klientom.
pomoc drogowa lublin
zabezpiecz miejsce zdarzenia

Zabezpiecz miejsce zdarzenia

To pierwszy i najważniejszy krok, zadbaj o niego.

zadzwoń po pomoc drogową

Zadzwoń do nas

Podaj nam szczegóły problemu na drodze - dobierzemy odpowiednie rozwiązanie.

odbierz samochód

Czekaj na nas w bezpiecznym miejscu

Przyjedziemy w 15 minut.

ciesz się jazdą

Wybierz najlepsze rozwiązanie

Holowanie do domu, Warsztatu czy auto zastępcze, wybierasz Ty.

Lublin - pomoc drogowa

Masz awarię pojazdu lub jesteś po kolizji drogowej, a Twój samochód nie nadaje się do dalszej jazdy ? Zanim zadzwonisz po pomoc drogową, zadbaj o swoje bezpieczeństwo na drodze:

 • 1. Włącz światła awaryjne i ustaw trójkąt ostrzegawczy.

  W zależności, w jakim miejscu się znajdujesz, musisz ostrzec innych uczestników ruchu drogowego o zaistniałej sytuacji. W pierwszej kolejności włącz światła awaryjne pojazdu, a następnie ustaw trójkąt ostrzegawczy w odpowiedniej odległości za pojazdem.

 • 2. Jeśli to możliwe, usuń pojazd z jezdni.

  Jeśli warunki drogowe na to pozwalają, a samochód jesteśmy w stanie przepchnąć w bezpieczne miejsce, zróbmy to. Inni kierowcy są bardzo pomocni w tej sprawie, dlatego na pewno znajdziesz do tego pomoc.

 • 3. Zadzwoń po pomoc drogową w Lublinie.
 • Jeśli zapewniliśmy bezpieczeństwo własne i innych uczestników drogowych, to zadzwońmy po pomoc drogową.

Na jakim obszarze w Lublinie udzielamy pomocy drogowej

Nasze usługi świadczymy na terenie całego Lublina, okolic jak i również wszystkich dróg dojazdowych. Obsługujemy wszystkie drogi ekspresowe, które prowadzą do Lublina:

 • Droga ekspresowa S17 w kierunku Warszawy i Lublina

 • Droga ekspresowa S19 w kierunku Lublina, Rzeszowa i Białegostoku

 • Droga ekspresowa S12 w kierunku Lublina i Zamościa

 • Całą obwodnicę Lublina

Dla kogo pomoc drogowa

Oferujemy pomoc drogową, dla samochodów osobowych, suv, busów, motocykli, maszyn budowlanych, ciągników rolniczych. W zależności od pomocy, której potrzebujesz, przygotowaliśmy różne zestawy wariantów.

W przypadku awarii pojazdu:

Transport samochodu do klienta - w przypadku awarii pojazdu, udzielamy pomocy drogowej i transportujemy samochód w wybrane przez klienta miejsce, tę opcję wybierają osoby mieszkające w Lublinie i okolicach.

Transport samochodu do warsztatu mechanicznego - jeśli jesteś osobą spoza Lublina, zalecimy odpowiedni warsztat mechaniczny dobrany do Twojej marki samochodu, na czas naprawy możemy również zaofertować auto zastępcze.

Kolizja drogowa bez winy własnej:

Jeśli miałeś wypadek lub kolizję z nieswojej winy, zajmiemy się darmowo i kompleksowo całym procesem odszkodowawczym, Twój pojazd zostanie przetransportowany w miejsce wybrane przez Ciebie lub na nasz plac, dodatkowo dostaniesz darmowy samochód zastępczy, który będziesz mógł użytkować do czasu całkowitej likwidacji szkody. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi samochodami zastępczymi w Lublinie .

Kolizja drogowa z winy własnej:

Jest to najbardziej pechowa opcja. Wtedy transport pojazdu jeśli nie mamy ubezpieczenia assistance, odbywa się na koszt własny. Jeśli pojazd nie nadaje się do jazdy, najlepszym rozwiązaniem, aby oszczędzić na całkowitej szkodzie, będzie jego naprawa w mieście, którym została spowodowana kolizja.

Cennik usług pomocy drogowej w Lublinie

Samochód osobowy do 1,7 T Samochody i busy 1,7 do 4 T
Obszar miasta Lublin (cena wyjściowa) 150 - 300 PLN 300 - 400 PLN
Wyjazd poza Lublin: do 100 km 1,8 PLN/km 2,8 PLN/km
Wyjazd poza Lublin: od 100 do 300 km 1,6 PLN/km 2,6 PLN/km
Wyjazd poza Lubloin: powyżej 300 km 1,2 PLN/km 2 PLN/km

Podane w tabeli ceny, są cenami netto. Ceny zależą od stopnia uszkodzeń pojazdy, jego wagi, czy też koszt usunięcia jego płynów eksploatacyjnych.

Awaria i kolizja drogowa spotka każdego

Niechciana awaria w czasie drogi samochodem czy kolizja spotka niemal każdego kierowcę. Dlatego podstawowym elementem jest zachowanie spokoju. Wielu kierowców denerwuje się sytuacją gdy pojazd odmówi posłuszeństwa - jest to naturalne zachowanie, jednak może ono pogorszyć sprawę. Jeśli silnik naszego pojazdu nie odpala, to nie próbujmy go odpalać na siłę, gdy się na tym nie znamy. Najlpszym i najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest wezwanie pomocy drogowej.

Jak nie narazić się na dodatkowe koszty

Jeśli nie jesteśmy mechanikami i się na tym nie znamy, to nie próbujmy na siłę odpalać samochodu, czy wykonywać samodzielnych napraw w silniku ! Desperackie odpalanie pojazdu spowoduje awarię rozrusznika i nie dość, że zapłacimy za pomoc drogową, to dodatkowo dojdą nam 4 - krotne koszty wymiany rozrusznika.

Bardzo częstą przyczyną holowania pojazdu jest doprowadzenie samochodu do braku paliwa w baku. Pamiętajmy również, aby nie doprowadzać samochodu to minimalnego stanu paliwa. Szczególną uwagę podczas tankowania pojazdu zwróćmy uwagę na źródło paliwa, bardzo często pomoc drogowa w Lublinie jest wzywana na mniej znane stacje paliw, które sprzedają tzw. chrzczone paliwo.

Zadzwoń po pomoc drogową w Lublinie

Oddziały CAR7 - samochody osobowe

wypożyczalnia samochodów lublin

Wypożyczalnia samochodów
Lublin

Przejdź
wypożyczalnia samochodów lublin lotnisko

Wypożyczalnia samochodów
Lublin Lotnisko

Przejdź