Wypożyczalnia samochodów CAR7

Wynajem busa - Lublin

Jak wynająć busa w Lublinie ?

krok 2
2. Wypełnij formularz

Po wybraniu busa, pojawi się formularz rezerwacyjny - następnie postępuj zgodnie z 4 krokami rezerwacjnymi.

krok 3
3. Odbierz busa

Po wybraniu terminu, busa odbierzesz na terenie Lublina.

Wynajem busów Lublin

Szukasz busa do wynajęcia w Lublinie ? To świetnie trafiłeś. Jesteśmy wypożyczalnią samochodów, która oferuje wynajem busów dostawczych oraz 9 osobowych. Do klienta podchodzimy z pełnym profesionalizmem dlatego cenimy Twoje pieniądze, czas i wygodę. W swojej flocie posiadamy nowe pojazdy sprawdzonych marek: Mercedes Vito, Iveco Daily, Renault Master, Ford Transit, Opel Movano, bez zastrzeżen technicznych o rozmaitej specyfikacji: z automatyczną i manualną skrzynią biegów oraz różnych długości i wysokości. Naszym busem możesz bez zastrzeżeń wyjechać za granicę Polski na teren Unii Europejskiej z pełnym ubezpieczeniem. Wyposażenie naszych busów oraz stan techniczny uniknie problemów z służbami drogowymi na terenie Polski i za granicą.

 • Kaucja.
  Przy wpożyczaniu busa pobieramy kaucję zwrotną Wynosi ona 1000 zł
 • Dojeżdżamy do klienta.
  Po wstępnej rezerwacji pojazazdu nasi pracownicy dostarczą busa pod wskazane miejsce na terenie Lublina zupełnie za darmo.
 • Atrakcyjna cena w stosunku do jakości busów.
  Oferujemy atrakcyjne ceny wynajmu, dokładny cennik w zależaności od okresu wynajmu znajdziesz w szczegółach pojazdu.

Smiley faceBusy 9 - osobowe

Bus 9-osobowy to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą oszczędzić na transporcie. Idealny na wakacje, wesele i inne okoliczności. Lublin - jest miastem położonym z dala od gór i morza. Samodzielna podróż samochodem osobowym dla większej grupy generuje nadmierne koszty. Zaletą wypożyczenia busa 9-osobowego jest możliwość prowadzenia go przez osobę posiadającą kategorię B prawa jazdy, bez dodatkowych uprawnień. W naszej flocie posiadamy w pełni klimatyzowane, wygodne oraz czyste busy, po to aby Twoja podróż była przyjemna.

Smiley face Busy dostawcze

Wynajem busa dostawczego jest kierowany zarówno do firm jak i osób prywatnych. Posiadamy busy dostawcze marek Mercedes Sprinter, Opel Movano oraz Iveco Daily z windą o różnych wymiarach ładowni:

 • Długość - od 2 - 4 m
 • Szerokość - 2 m
 • Wysokość - 1,8 - 2m m
 • Ładowność 1100 kg
 • DMC - 3,5 T

Tutaj odbierzesz busa:

Inne samochody:

Pytania i odpowiedzi:

Busa może wynająć osoba, która ukończyła 18 lat oraz posiada prawo jazdy kat. B

Kierowca powyżej 21 roku życia - 1000 zł

Kierowca poniżej 21 roku życia - 2000 zł

Kierowca może być zwolniony z opłaty kaucji, jednak musi wykupić dodatkowe ubezpieczenie w kwocie: 80 PLN/doba

Prowadzenie busa przez inną osobę jest dozwolone, pod warunkiem zgłoszenia tego faktu przy podpisaniu umowy.

Przedłużenie o 1 dzień lub więcej - opcja przedłużenia jest możliwa tylko w przypadku wcześniejszego poinformowania oraz jeśli przedłużenie będzie możliwe, to dokonaniu przedpłaty.
Przedłużenie o kilka godzin, spóźnienie - dopuszczamy taką możliwość z wcześniejszym poinformowaniem i indywidualną wyceną.
Wiemy, że w życiu są różne nieprzewidywalne sytuacje, które mogą przedłużyć wynajem auta i jeśli takie wystąpią poinformowanie nas o tym będzie dużo bardziej korzystne.

Zezwalamy na wyjazd za granicę, jedynie do krajów członkowskich Unii Europejskiej, pod warunkiem zgłoszenia tego faktu przy podpisywaniu umowy.