Wypożyczalnia samochodów CAR7

Wypożyczalnia samochodów Warszawa

Jak wynająć samochód z CAR7 w Warszawie ?

krok 2
2. Wypełnij formularz

Po wybraniu samochodu, pojawi się formularz rezerwacyjny - następnie postępuj zgodnie z 4 krokami rezerwacjnymi.

krok 3
3. Odbierz samochód

Po wybraniu terminu odbierzesz samochód w miejscu wyznaczonym przez nas lub podstawimy Ci go w dowolne miejsce na terenie Warszawy.

Wynajem aut w Warszawie

Wypożyczalnia CAR7 w Warszawie. Nasza firma zajmuje się szerokim zakresem wynajmu aut dla osób fizycznych, a także małych, średnich oraz dużych firm. W naszej flocie znajdziesz szeroką gammę aut osobowych różnych segmentów, od małych miejskich samochodów po sportowe samochody o dużej mocy silnika. Jeżeli interesuje Cię wynajem busów 9 osobowych, dostawczych lub autolawety mamy dla Ciebie także korzystną ofertę.

Wynajem auta osobowego w stolicy staje się coraz bardziej popularny. Jest to świetna propozycja dla osób prywatnych, które chcą wyjechać w dłuższą podróż, nawet za granicę, a także dla tych, którzy chcą spróbować rozpocząć biznes transportowy, ale początkowy zakup pojazdu jest zbyt dużym kosztem.

Jeśli posiadasz własny samochód, który lubi zaskakiwać w długich trasach, to o nasz nie musisz się martwić - nasze samochody nie posiadają dużych przebiegów, a co za tym idzie są w pełni sprawne, a także ryzyko awarii pojazdu w długiej trasie spada do miniumum.

Jeśli jesteś firmą, która potrzebuje wynajmu auta osobowego dla pracownika, mamy dla Ciebie bardzo korzystną ofertę wynajmu długoterminowego.

Wynajem samochodów Warszawa:

Obsługujemy wszystkie dzielnice Warszawy, a także jeżeli interesuję Cię wynajem samochodu na lotnisku okęcie oraz modlin. Możesz przejść do stron wypożyczalni:

Wypożyczalnia samochodów Warszawa-Okęcie Wypożyczalnia samochodów Modlin

Stawiamy na wygodę klienta - podstawienie samochodu.

Stolica Polski jest szybko rozwijającym się i dynamicznym miastem, skutkiem szybkiego rozwoju i napływu nowych ludzi jest tworzenie się korków, wiemy jak cenny jest czas w mieście Warszawa. Wypożyczalnia samochodów CAR7 przy wynajmie samochodu powyżej 3 dni, oferuje darmowe podstawienie pojazdu na terenie Warszawy zupełnie za darmo.

Wypożyczalnia bez kaucji.

Oferujemy także wynajem samochodów bez kaucji. Za większość naszych pojazdów nie pobieramy kaucji. Jedynym warunkiem wypożyczenia samochodu bez kaucji jest wypożyczenie samochodu osobowego segmentu A,B lub C na okres powyżej 3 dni.

Jak wynająć samochód w Warszawie ?

I. Kontakt telefoniczny.

Zadzwoń do nas i ustal szczegóły z konsultantem. Z przyjemnością doradzimy jaki pojazd będzie dla Ciebie idealny.

I. Formularz rezerwacyjny.

Zrób to samodzielnie poprzez formularz rezerwacyjny.

  • Przejdź do grupy pojazdów które Cię interesuje (samochody osobowe, busy oraz autolawet)
  • Po wybraniu daty odbioru oraz zwrotu pojazdu wyświetli się lista dostępnych pojazdów.
  • Wybierz odpowiedni pojazd i postępuj zgodnie z wskazówkami na stronie.
  • Odbierz pojazd i Ciesz się jazdą !

Dane kontaktowe - Warszawa

Pon - Nd 8.00 - 20.00

Odpowiemy na wszystkie pytania:

502-284-981

514-992-323

Inne samochody:

Pytania i odpowiedzi:

Samochód osobowy może wypożyczyć osoba, która ukończyła 18 lat i posiada prawo jazdy kat B.

Samochód sportowy- dla osób w wieku do 21 lat (oraz posiadanie prawa jazdy minimum 1 rok) stawka kaucji będzie dwukrotna od sugerowanej, np. w przypadku wynajmu Mustanga kaucja wynosi 2000 zł, to dla osoby w wieku 18-21 lat wyniesie 4000 zł. Dla osób, które ukończyły 21 lat pobieramy standardową kaucję.

Po ustaleniu szczegółów nasz przedstawiciel przyjedzie w wybrane przez klienta miejsce na terenie warszawaa i podpisze umowę wynajmu.

Prowadzenie samochodu przez drugą osobę jest dozwolone, jedynie w przypadku zgłoszenia tego faktu dla wypożyczalni przed podpisaniem umowy.

Przedłużenie o 1 dzień lub więcej - opcja przedłużenia jest możliwa tylko w przypadku wcześniejszego poinformowania oraz jeśli przedłużenie będzie możliwe, to dokonaniu przedpłaty.
Przedłużenie o kilka godzin, spóźnienie - dopuszczamy taką możliwość z wcześniejszym poinformowaniem i indywidualną wyceną.
Wiemy, że w życiu są różne nieprzewidywalne sytuacje, które mogą przedłużyć wynajem auta i jeśli takie wystąpią poinformowanie nas o tym będzie dużo bardziej korzystne.

Dokonaj rezerwacji teraz