Wypożyczalnia samochodów CAR7

Wynajem autolawety Warszawa
Wypożyczalnia autolawet Warszawa

Świadczymy profesionalne usługi wynajmu Autolawet z najazdem oraz lawet z hamulcem najazdowym.

Stawiamy tylko na znane marki Autolawet np. Iveco Daily, Renault Master, Mercedes Sprinter. Zabudowy naszych autolawet tworzą najlepsze firmy w Polsce, tak aby transport był pewny i bezpieczny. Naszymi autolawetami możesz przewozić różne rodzaje pojazdów: samochody osobowe, SUVy, motocykle, małe koparki, mikrobusy.

W cenie wynajmu zawarte jest również ubezpieczenie, które obowiązuje na terenie całej Unii Europejskiej - dlatego wyjazd po samochód za granicę jest jak najbardziej realny.

Do prowadzenia autolawety do 3,5 T wymagane jest prawo jazdy kat. B - nie musisz obawiać się o kierowanie autolawetą, jeśli nigdy tego nie robiłeś, przyzwyczajanie się do naszych pojazdów trwa chwilę. Z myślą o wygodzie klientów i wyjazdom w długie trasy zamontowaliśmy w samochodach tempomaty - dzieki nim autolawety są bardziej ekonomiczne.

Przed rozpoczęciem jazdy z ładunkiem, zwróćmy szczególną uwagę na zamocowanie ładunku/samochodu - pasy mocujące powinny być mocno naciągnięte, a także jeśli wystają ich końców, to powinny być odpowiednio zabezpieczone. Jeśli przewozimy uszkodzony pojazd, zwróćmy uwagę czy elementy pojazdu nie odpaną od niego podczas jazdy.

I. Sprwadź dostępność autolawety.

Zrobisz to za pomocą formularza rezerwacyjnego umieszczonego na górze strony.

II. Wybierz autolawetę lub lawetę.

Jeśli nie możesz się zdecydować, przy każdym pojeździe znajduje się szczegółowa specyfikacja, która pomoże dokonać Ci wyboru idealnego pojazdu.

III. Odbierz lawetę/autolawetę.

Jeśli termin Twojego wynajmu jest dłuższy niż 3 dni, to podstawimy Ci ją za darmo pod adres na terenie Warszawy, który podałeś w formularzu. W innym wypadku podstawienie autolawty, to koszt 1000 zł.

Smiley faceWynajem autolawety

Ogranicz koszty transportu koszstając z usług wynajmu autolawet. Jeśli chcesz ograniczyć koszty transportu, to wynajem autolawety jest bardzo dobrym pomysłem. Można z łatwością samemu obliczyć, że usługi firm transportowych to dwukrotnie wyższe koszty transportu pojazdów. Pamiętajmy, że jazda samą autolawetą nawet z ładunkiem, nie wymaga dodatkowych uprawnień, niż posiadanie kat. B. Nasze autolawety posiadają:

  • Pasy transportowe do zabezpieczenia ładunku.
  • Blokady na koła.
  • Tachograf.
  • Hak holowniczy.
  • Wciągarkę.

Z uwagi na posiadanie haku holowniczego, możesz w naszej wypożyczalni wynająć autolawetę + lawetę. Nasz najazd autolawety posiada specjalne mocowanie - dla transportu lawety (nie trzeba jej ciągnąć za pojazdem). Wynajem autolawety + lawety to koszt 350 zł.

10 % tolerancji ładowności - przyjmuje się, że podczas transportu, który przekraczą do 10% ładowności, nie poniesiemy za to konsekwencji.

Smiley face Wynajem lawety

Daje nam większe możliwości transportu pojazdów o większej masie. Posiadamy ładowność lawet do 2200 kg