Wypożyczalnia samochodów CAR7

Wynajem busa - Warszawa


<

Wypożyczalnia busów w Warszawie

CAR7.pl w Warszawie oferuje:

  • wynajem samochodów dostawczych,
  • wynajem busa 9-osobowego

Wynajmij busa dostawczego lub 9-osobowego z CAR7 w Warszawie i sam przekonaj się o jakości naszych pojazdów. Jeśli potrzebujesz przewieźć ładunek lub Twój bus odmówił posłuszeństwa, to mamy dla Ciebie ofertę wynajmu samochodów dostawczych. Świadczymy także usługę wynajmu busów 9 osobowych. Nasze busy wynajmujemy na terenie całej Warszawy oraz okolic. Szczegółowe parametry i specyfikacja busów opisana jest przy każdym pojeździe, informacje które nie są zawarte w specyfikacji pojazdu można uzyskać po telefonicznej rozmowie z nami.

Jazda naszym busem na obszarze UE jest jak najbardziej dozwolona, posiadamy duże limity dobowe. Największą zaletą wynajmu busów dostawczych i 9 osobowych jest wymaganie posiadania prawa jazdy kategorii B.

I. Uzupełnij dane w formularzu rezerwacyjnym.

Po wpisaniu danych rezerwacyjnych nasza wyszukiwarka znajdzie dla Ciebie dostępne busy do wynajęcia w Warszawie.

II. Dostawczy czy 9 osobowy ?

Sam wiesz, czego szukasz najlepiej - wybierz odpowiedniego busa i wciśnij "wynajmij".

III. Odbierz busa.

Nasza strona sama pokieruje Cię po kolejnych etapach wynajmu, gdy już zarezerwujesz busa online - odbierz go w miejscu, które podałeś w formularzu.

Smiley faceBusy 9 - osobowe

Prawo jazdy kategoii B uprawnia nas do kierowania busem 9-osobowym - jest to bardzo duża zaleta, ponieważ każdy kierowca może nim kierować bez dodatkowych uprawnień. Bus 9-osobowy to świetna propozycja na wyjazd na wakacje w gronie rodziny i znajomych - wyjazd w góry, nad morze czy krajów bałkańskich naszymi busami jest bardzo częstym rozwiązaniem. Wśród busów 9-osobowych stawamy jedynie na bezpieczne, wygodne, klimatyzowane pojazdy z dużą przestrzenią na nogi. Posiadamy busy o różnej przestrzeni bagażowej, której dokładne wymiary można bez problemu sprawdzić w szczegółowej specyfikacji pojazdu. Moc silnika jest równie ważna, ponieważ na drodze możemy spotkać szerokiej gammy wzniesienia i spadki - dlatego stawiamy na busy o dużej mocy silnika, które jednocześnie mają niskie spalanie.

Smiley face Samochody dostawcze

CAR7.pl to także wypożyczalnia samochodów dostawczych w Warszawie - dysponujemy szerokim zakresem rozmiarów busów dostawczych, o długości przedziału ładunkowego od 2m do 4m, każdy nasz bus dostawczy posiada 3 miejsca z przodu.

Jakiego dostawczaka wynająć ?
W zależności od tego jaki rodzaj towaru chcemy przewieźć. Musimy zwrócić uwagę na ładowność pojazdów, którą można podzielić na busy krótkie oraz długie:

Samochody dostawcze krótkie (2 m) - charakteryzuję się większą ładownością, ale mniejszą pojemnością: wybieramy je gdy mamy do przewiezienia ciężki ładunek.

Samochody dostawcze długie (4 m) - posiadują mniejszą ładownością i większą pojemnością transportową: wybór będzie trafny dla towarów lekkich o dużej objętości.

Różnice w ładowności busów wynikają z masy pojazdów. Aby prowadzić busa dostawczego tylko z kat. B prawa jazdy, nasz pojazd razem z ładunkiem nie może przekraczać masy 3,5T. Dlatego ładowność busa, jest to nic innego, jak maksymalna masa pojazdu, którą możemy prowadzić na kat B, czyli 3,5 Tony - masa pojazdu = ładowność.

Nasza wypożyczalnia w Warszawie posiada busy dostawcze tylko popularnych marek: Iveco Daily, Renault Master, Citroen Jumper, Opel Movano.

Wynajem samochodu dostawczego z windą - oferujemy również wynajem aut dostawczyh z windą, w szczególności: Iveco Daily.